Wszechstronne korzyści PAROC All Round Advantages

PAROC® ALL ROUND ADVANTAGES - łatwy wybór i montaż produktów izolacyjnych

All round advantages

Ciągła ewolucja produktów o wartości dodanej, które oszczędzają czas w podejmowaniu decyzji oraz podczas montażu, była dla nas punktem wyjścia do opracowania nowej koncepcji komunikacji.

Linia produktów z serii PAROC All Round Advantages (ARA) została uruchomiona w 2008 roku na wystawie ISO w Niemczech. Jest to koncepcja komunikacji wyjaśniająca unikalne cechy produktów i rozwiązań izolacyjnych otulin oraz naszą wiedzę i współdziałanie w obszarze rurociągów przemysłowych.

Ułatwia ona osobom odpowiedzialnym za wybór produktów oraz kontrahentom i właścicielom fabryk i zakładów produkcyjnych wybieranie właściwych produktów.

Produkty ARA to otuliny oraz elementy izolacyjne, które po połączeniu tworzą nowe rozwiązania dla rurociągów przemysłowych.

Produkty objęte systemem ARA to: PAROC Pro Section, PAROC Pro Lock, PAROC Pro Segment oraz PAROC Pro Bend - wszystkie produkty o gęstości 100 i 140 kg/m3.

ARA to unikalny zestaw rozwiązań, którego podstawą jest pięć zalet:
łatwość, trwałość, wydajność, ekologiczność i wiedza.

Reakcja na to nowe rozwiązanie była wyraźnie widoczna zarówno w wynikach sprzedaży, jak i w poprawie wizerunku firmy, co oznacza, że rynek docenia te rozwiązania wspierające wprowadzanie ARA.

Włączyliśmy więcej produktów w ofertę i następnym krokiem jest dalszy rozwój usług i tworzenie pakietów usług dla naszych klientów. Będą one zawierać narzędzia wspomagające wybór i zastosowanie najlepszych rozwiązań.