Montaż płyt warstwowych PAROC jest szybki i wygodnyMontaż płyt PAROC jest szybki i wygodny. Panele są lekkie, praktyczne i mogą być instalowane w prawie każdych warunkach pogodowych. Ponieważ panele dostarczane są w stanie całkowicie wykończonym, nie ma potrzeby prowadzenia żadnych prac „mokrych" po ich zamontowaniu. Ponadto, dział naszej firmy odpowiedzialny za System Płyt Warstwowych dostarcza dokumenty przewozowe i montażowe, które znacznie ułatwiają proces logistyczny i montażowy.

Efektywna logistyka w miejscu montażu

Aby pomóc klientom w zaplanowaniu działań montażowych na terenie budowy, Paroc Panel System dostarcza przed samą dostawą paneli rysunki instalacyjne z odpowiednio oznakowanymi panelami i kodowaną lokalizacją opakowań. Dzięki naszym dokładnym instrukcjom montażowym, odpowiednim akcesoriom, szczegółowym rysunkom dla indywidualnych projektów oraz szkoleniom na placu budowy, montaż staje się szybki i łatwy.

Panele dostarczane w kolejności montażu

Dział naszej firmy odpowiedzialny za System Płyt Warstwowych podczas sporządzania rysunków wszystkich paneli korzysta ze szkiców architektonicznych, na których podawane są długości docinania. Używamy tych rysunków, aby następnie wykonać odpowiednie szkice montażowe i rysunki dołączane do indywidualnych opakowań produktu. Nasze panele dostarczamy w trwałych opakowaniach, przygotowanych odpowiednio do kolejności ich montażu. Jeśli zachodzi taka potrzeba, nasza fabryka może wyprodukować panele specjalnie docięte.

Bezpieczny sprzęt do podnoszenia

Należy stosować bezpieczny i sprawdzony sprzęt do podnoszenia LiftAid, który znacznie ułatwia montaż. Dzięki poręcznym i opatentowanym urządzeniom, panele PAROC mogą być podnoszone dla montażu poziomego i pionowego. Skontaktuj się z naszym lokalnym biurem handlowym, aby dowiedzieć się więcej o możliwości wynajmu tego sprzętu.

Partnerzy w montażu

Personel firmy Paroc, odpowiedzialny za sprzedaż Systemu Płyt Warstwowych, chętnie poleci doświadczone firmy instalacyjne działające w danej okolicy, które zajmują się praktycznym szkoleniem oraz montażem paneli PAROC.