PAROC HVAC Dots – wykończenie idealne… w punkt!

Szukasz eleganckiego, szybkiego i bezpiecznego sposobu na zakrycie główek gwoździ montażowych na zaizolowanych kanałach instalacyjnych i jesteś… w kropce?
PAROC Hvac Dots to doskonałe rozwiązanie, którym przykryjesz swoje gwoździe. Samoprzylepne łatki dostępne są w rolkach i można je nakładać bezpośrednio na główki gwoździ, dociskając delikatnie szpachelką. Ta szybka i schludna metoda pozwala uzyskać gładką, równą i szczelną izolację, bez ryzyka kondensacji. Każdą pojedynczą kropkę możemy bez problemu odkleić z arkusza i nałożyć w interesującym nas miejscu.

Aby zakryć główki gwoździ podczas montażu lamelowych mat izolacyjnych AluCoat, wykonawcy jeszcze do niedawna musieli odrywać kawałki folii lub wycinać pojedyncze fragmenty nożem lub nożyczkami, a następnie przyklejać je na każdą z główek. Wadą takich okrągłych „plastrów” były często poszarpane brzegi lub niedostateczna przyczepność, co w rezultacie przekładało się na bąble powietrzne i nierówną powierzchnię, a w konsekwencji – ryzyko wnikania wilgoci do wnętrza izolacji.

Dodatkową zaletą PAROC Hvac Dots jest ograniczenie ilości odpadów montażowych na placu budowy, co pozwala oszczędzić czas podczas prac porządkowych.

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.

Chcesz wiedzieć więcej?