Misja, Wizja i Wartości

Nasza misja? Pozostać zaufanym i innowacyjnym partnerem w tworzeniu bardziej zrównoważonego środowiska.

Poprzez ciągłe samodoskonalenie nie tylko kształtujemy i wyznaczamy kierunki rozwoju dla przemysłu budowlanego, ale zapewniamy też wiedzę techniczną oraz zrównoważone, innowacyjne rozwiązania, które wyprzedzają oczekiwania interesariuszy. Tylko działając razem, możemy stworzyć lepiej zbudowane środowisko.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego DNA naszej firmy oraz wartości, jakie leżą u podstaw naszej wizji wydajniejszego budownictwa w służbie komfortu życia.

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.


Nasze wartości – Klient, Innowacyjność, Szacunek, Wyniki

Tych słów nie rzucamy na wiatr, lecz wcielamy je w naszą codzienną pracę.

  • Klient. Dążymy do zrozumienia naszych klientów, aby spełnić ich oczekiwania. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci i interesariusze osiągali sukces.
  • Innowacyjność. W tworzeniu nowych produktów i zrównoważonych rozwiązań widzimy warunek naszego długofalowego rozwoju. Stawiamy wyzwanie aktualnym metodom pracy, aby doskonalić nasze działania.
  • Szacunek. Jesteśmy otwarci, rzetelni i okazujemy szacunek. Zrównoważony rozwój to kluczowy czynnik naszej działalności. Troszczymy się o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pracowników.
  • Wyniki. Osiągamy trudne cele w efektywny i zdyscyplinowany sposób. Działamy w obiektywny sposób, zawsze kierując się zdrowym rozsądkiem.