Dzień szarobury? Załóż kaptury!

18 lis 2020
Sezon jesienno-zimowy to z jednej strony okres intensywnych prac związanych z instalacjami wewnątrz budynków, z drugiej – coraz mniej miejsca na bezpieczne składowanie materiałów izolacyjnych. Aby pomóc hurtowniom i wykonawcom budowlanym oszczędzić cenne miejsce w magazynach w tym newralgicznym czasie, Paroc oferuje specjalne kaptury ochronne.
Pallet HoodKaptury Paroc to profesjonalne, wysokiej klasy rozwiązanie do ochrony i bezpiecznego, tymczasowego przechowywania izolacji technicznych poza zadaszonymi pomieszczeniami – bez obaw o ich zniszczenie i bez konieczności wynajmowania dodatkowej przestrzeni magazynowej.

Wytrzymała warstwa folii umożliwia składowanie palet z materiałami na zewnątrz, także w obliczu niesprzyjających warunków atmosferycznych. To dodatkowe pokrycie chroni paletę i znajdujące się na niej produkty przed brudem, pyłem i wilgocią – zarówno w trakcie, jak i poza sezonem budowlanym.

Praktyczność rozwiązania tkwi nie tylko w bezpieczeństwie, jakie gwarantuje, lecz także w możliwości wielokrotnego użytku – raz zakupiony kaptur posłuży nam przez długi czas.

Kaptury ochronne wchodzą w skład kompleksowej oferty akcesoriów instalacyjnych dla otulin, mat oraz płyt izolacyjnych z wełny kamiennej Paroc.