Paroc zaprasza na BIM Akademię Efektywnego Projektowania!

19 kwi 2021

Już 22 kwietnia na wszystkich projektantów instalacji pracujących w środowisku BIM czeka nie lada gratka. Wraz z Grupą Procad serdecznie zapraszamy na jubileuszową, dwudziestą edycję BIM Akademii Efektywnego Projektowania!

BIM zaproszenieW ramach BIM Akademii, eksperci z Grupy Procad zaprezentują szerokie możliwości oprogramowania z Autodesk MEP, które umożliwia modelowanie elementów produkcyjnych przy użyciu narzędzi automatyzujących tworzenie układu modelu produkcyjnego.

Jednym z takich narzędzi jest Paroc plugin Revit. Innowacyjne narzędzie w ciągu paru sekund automatycznie dobiera kompletny zestaw rozwiązań, które spełnią wymagania izolacyjności cieplnej przewodów rozdzielczych i komponentów w instalacjach centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, w tym przewodów cyrkulacyjnych czy instalacji chłodu i ogrzewania powietrznego.

Narzędzie można pobrać bezpłatnie ze >> 

Jak to działa w praktyce? Zapraszamy na bezpłatne warsztaty instalacyjne w ramach BIM Akademii! Zaprezentujemy dedykowane narzędzia PAROC dla projektantów, a także najnowszą ofertę izolacji dla systemów HVAC i instalacji przemysłowych.

Pełna listę zagadnień i rejestracja >>