O Paroc

About Paroc

Paroc to jeden z wiodących w Europie producentów energooszczędnych i ognioodpornych rozwiązań izolacyjnych.

Nasza główna siedziba mieści się w Finlandii, a swoją działalność prowadzimy w 13 krajach, wliczając w to siedem zakładów produkcyjnych na terenie pięciu państw. Nasze rozwiązania znajdują nabywców w ponad 40 krajach na całym świecie.

W trakcie naszej 80-letniej już historii, zapracowaliśmy na swoją reputację dzięki jakości wytwarzanych produktów, praktycznej wiedzy specjalistycznej oraz naciskowi, jaki kładziemy na zrównoważony rozwój. Docenili to architekci, wykonawcy, dystrybutorzy oraz przedsiębiorstwa budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Aktualnie możemy pochwalić się pozycją lidera na rynku izolacji budowlanych i technicznych w Finlandii, Szwecji oraz w krajach Regionu Bałtyckiego. Ponadto swoją obecność silnie zaznaczyliśmy również w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii oraz Rosji.

Produkty Paroc, rozpoznawalne za sprawą charakterystycznych opakowań w czerwono-białe pasy, obejmują zastosowania budowlane, w tym izolacje termiczne, przeciwpożarowe i akustyczne dla ścian zewnętrznych, dachów, podłóg, ścianek działowych, fundamentów i stropów międzykondygnacyjnych, jak również izolacje techniczne dla systemów HVAC, instalacji przemysłowych, przemysłu stoczniowego i platform przybrzeżnych oraz produkty specjalne dla branży OEM.

Pod koniec 2016 roku, w Grupie Paroc pracowało 1835 osób.
Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o Paroc na www.paroc.com